Zgjedhjet për Bashkinë/ Monika Kryemadhi: Triumfoi qytetaria, Shqipëria do të ndjekë shembullin e Kavajës

June 28, 2017 09:33

Zgjedhjet për Bashkinë/ Monika Kryemadhi: Triumfoi qytetaria, Shqipëria do të ndjekë shembullin e Kavajës

Nënkryetarja e LSI, Monika Kryemadhi reagon për herë të parë pas shpalljes së rezultateve për bashkinë e Kavajës, e fituar nga Isa Sakja i PD.

Përmes rrjeteve sociale, Kryemadhi shkruan se pavarësisht blerjeve të votave, friumfoi sërish qytetaria mbi banditizmin dhe strategjinë e terrorit.

“Përshëndetje qytetarë të Kavajës! Pavarsisht nga blerjet masive të votës në Kavajë, sot qytetaria triumfoi mbi banditizmin dhe strategjinë e terrorit. Shumë shpejt e gjithë Shqipëria do të ndjekë shembullin e Kavajës. Mirënjohje dhe respekt kandidatit tonë, Maksim Kona. LSI forcë e parë LSI forcë e paparë”, shkruan Kryemadhi këtë mëngjes në facebook.

June 28, 2017 09:33
Komento

6 Komente

 1. ,Monika Kryezeza ish prostitute tani shtetare e gazetare June 28, 09:46

  kerkoje koke Lopes me pseudonimin Like Floriri pa libreze pune ne jete si puna jote te jape doreheqje pa ardhur dita kur te terhiqet zvarre nga 3 milion shqipetare qe i ka vjedhur dhe i ka quajtur ‘koke palare’!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 2. Robi June 28, 09:53

  Po kjo zonja flet nen efektin e kokaines? Ju lutem bejini te ditur qe zgjedhjet e pergjithshme kane perfunfuar dhe qe partia e familjes nuk ka fituar vendin e pare.

  Reply to this comment
 3. azi June 28, 12:04

  kjo e transformuara eshte budallacke apo ben vet ,shko bej edhe ca operacione plastike dhe pastaj hade bej politk tu mbushesh mendjen njerzve

  Reply to this comment
 4. MH June 28, 13:17

  Ne cdo aspekt LSI asht e lidhur me PD si mishi me thoin.
  Rama e mbajti ne koalicion qeverisese.E vendosi President.Tashti te shohim se cfare namuzliu do jete ky fare presidenti i bllokizume me ze e figur per te rjepur para.

  Reply to this comment
 5. malo June 28, 15:01

  kjo eshte idiote, tip Jozefine…

  Reply to this comment
 6. I pandehuri June 28, 16:39

  Shembullin e Kavajes ndoshta…..por kurre tuajin!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*