Zgjedhjet për kreun e FSHF, zbulohen 2 klubet që propozuan Armand Dukën

January 15, 2018 19:27

Zgjedhjet për kreun e FSHF, zbulohen 2 klubet që propozuan Armand Dukën

Fushata për zgjedhjet e FSHF-së, që do të mbahen në datën 7 shkurt ka nisur e zjarrtë dhe plotë polemika. Përballë njëri-tjetrit do të jenë presidenti aktual i Federatës, Armand Duka dhe deputeti i PS Bashkim Fino.
Në zgjedhjet për kreun e FSHF-së kanë të drejtë të votojnë 66 antarë. Vllaznia dhe Teuta mësohet të jenë dy klubet që kanë propozuar Armand Dukën si kandidat për zgjedhjet e 7 shkurtit. Ndërsa për Bashkim Finon, ka qenë klubi i Lushnjës që ka bërë propozimin.

January 15, 2018 19:27
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim