Zgjedhjet vendore, Rama takohet me aleatët

April 15, 2015 16:29

Zgjedhjet vendore, Rama takohet me aleatët

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur këtë pasdite një tryezë me aleatët e Partisë Socialiste që do të jenë pjesë e koalicionit “Aleanca për Shqipërinë Europiane”.

Gjatë këtij takimi, pritet që kreu i PS-së të diskutojë në parim për zgjedhjet vendore dhe për marrëveshjet që mund të arrihen në zona të veçanta.

PS ka zhvilluar edhe një takim të mëparshëm me të gjithë aleatët e saj, ndërsa Taulant Balla është mandatuar për të diskutuar me ta për zbatimin e marrëveshjes për zgjedhjet e 23 qershorit 2013.

April 15, 2015 16:29
Komento

1 Koment

  1. Kuakuarakua April 15, 23:52

    Cilin ka aleat ky përzjerja Mavi ?

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim