Zhbllokohet KLP, prokurori Bujar Sheshi merr “ok”

November 6, 2018 09:55

Zhbllokohet KLP, prokurori Bujar Sheshi merr “ok”

Merr fund problematika e mos pasjes së kandidateve për institucionin e ri të sistemit të drejtësisë KLP.

Prokurori Bujar Sheshi plotëson kushtet për të qenë anëtar i Këshillit të Lartë të Prokurorisë.

Ai kishte kaluar më herët edhe vettingun dhe emri i tij zgjidh përfundimisht ngërçin për ngritjen e këtij organi.

 

o.j/dita

November 6, 2018 09:55
Komento

2 Komente

 1. Gjuetari i mallakastres November 6, 10:36

  Nuk paskan mbaruar akoma per.Shqiperine me modesti njerez te ndershem trima dhe te zgjuar si ky Bujar Sheshi.Suksese

  Reply to this comment
 2. Po , Po November 6, 16:43

  Kështë , me durim e pjekuri , do të kalohet çdo pengesë , e vënë nën rrota nga veglat qorre të bajraktarit sërb të Viçidolit e Like Floriri me Monën e semaforit dhe , kemi besim se , Edi Rama do e çojë deri në fund misionin e marrë përsipër , për ringritjen e shtetit !
  Ec përpara Edi Rama , le të lehin sa t iu çahet fyti qenëve dhe zagarëve ! Populli është me ty .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim