Zhduken prej 17 orësh dy peshkatarë në Durrës

January 5, 2015 09:08

Zhduken prej 17 orësh dy peshkatarë në Durrës

Dy peshkatarë në Durrës janë zhdukur që prej pasdites së djeshme.

Denoncimi është bërë nga familjarët e tyre.

Mësohet se Avni Shahinaj dhe Bekim Maçinaj dolën për të peshkuar në sektorin “Rinia” pasditen e së dielës, rreth orës 16:00.

Por, kur kanë kaluar plot 17 orë, ata nuk janë bërë të gjallë.

Kjo ka alarmuar familjarët e tyre, që kanë bërë denoncim pranë policisë.

Tashmë kanë nisur kërkimet për gjetjen e tyre.

January 5, 2015 09:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*