Tjetër mbytje brenda ditës, 19- vjeçari nuk kthehet më pasi hyri vetëm në det

June 23, 2019 21:17

Tjetër mbytje brenda ditës, 19- vjeçari nuk kthehet më pasi hyri vetëm në det

Këtë të dielë, një lajm i hidhur vjen edhe nga Shëngjini. Një i ri nga Kruja ka humbur në këtë plazh para pak orësh. Ai dyshohet se është mbytur në plazhin e Ranës së Hedhun.

Familjarët e të riut kanë denoncuar rastin në polici. Sipas tyre, 19- vjeçari është futur në det për t’u larë dhe më pas nuk është parë më.

Kjo i ka detyruar që të alarmuar të njoftojnë policinë.

Policia akoma nuk e ka zbuluar identitetin e të riut, por polumbarët kanë nisur kërkimet aty dhe në zonën përreth.

Ditën e sotme në Shëngjin ka humbur edhe një tjetër person, që ka qenë duke u larë në det.

Bashkë me mbytjen e një pushuesi nga Skrapari te Currilat në Durrës  ky rast e çon në tre bilancin e kësaj të diele të nxehtë dhe tragjike.

e.ll./dita

June 23, 2019 21:17
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim