Zhduket 21-vjeçarja shqiptare në Britani

August 10, 2016 22:10

Zhduket 21-vjeçarja shqiptare në Britani

Një vajzë shqiptare 21 vjeçe është shpallur e humbur në Britaninë e Madhe, ndërsa policia ka bërë apel për të gjithë ata që mund ta kenë parë. 21-vjeçarja quhet Enkela Dauti dhe hera e fundit që është para ka qenë dita e sotme rreth orës 07:30 të mëngjesit.

Duket se vajza ka patur probleme shëndetësore, çka e bën më problematike situatën e saj.

August 10, 2016 22:10
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*