Zheji: Pashë sekuenca të videos me tranvestitin. (Të tjerë flasin për një kryebashkiak)

June 2, 2016 23:38

Zheji: Pashë sekuenca të videos me tranvestitin. (Të tjerë flasin për një kryebashkiak)

Një nga të ftuarit në emisionin Opinion, Artur Zheji tha sot në mbrëmje se ka parë disa sekuenca të videos për të cilën përflitet se është përfshirë një ministër.

Sipas Zhejit, në video shihen dy persona “njëri flokëgjatë dhe tjetri flokëshkurtër të përfshirë në marrëdhënie homoseksuale”.

Njëri prej tyre është tranvestit, sipas Zhejit, i cili shton se i ka botuar këto sekuenca në një faqe online që drejton.

Por në faqen në fjalë në fakt nuk ka patur deri mbrëmë sekuenca të tilla.

Aty gjendet vetëm fotoja e një zyre.

Kjo foto zyre qe disa portale e kane postuar si “pjese nga videofilmimi” ne fakt i perket nje skandali te botuar nga tabloidi anglez The Sun pa lidhje me Shqiperine.

Portale të tjera flasin për krejt tjetër skenar. Sipas tyre videoja është xhiruar në zyrën e një ministri mes tij dhe një masazhatoreje.

Ndërsa faqja e emisionit Opinion shkruan se nuk bëhet fjalë për minister.

Sipas tyre “disa detaje të rëndësishme të mësuara në rrugë konfidenciale, bëjnë me dije se në video-skandalin seksual është i përfshirë një kryetar bashkie”.

June 2, 2016 23:38
Komento

3 Komente

 1. Comma June 3, 01:11

  Dritaret duket të jene të ndonje ministrie qe po ashtu jane të njejtat me ato të Bashkise
  Kjo mund të jete edhe nje furtune ne gote të ujit por “cimka” të Tahiri I ben gjerat të shikohen me shume dyshim

  Reply to this comment
 2. ALBAN DEGA June 3, 01:31

  OPINIONE:

  E BUKURA E DHEUT…. SHQIPERIA NE SEMAFOR…

  – Plasi p … jeshka!

  – Te pakten te mos bejne Puritanin ata qe e nxoren aty!

  Nga Alban Dega, Nju Jork

  Eureka… Nje kryebashkiak i degjeneruar ia lyp nje 20 vjecarjeje ne shkembim te nje vendi pune, ne kembim te bukes se gojes dhe nje jete me te mire.
  Media prostituta qe i kane kthyer studiot e ekranet, faqet e fytyren ne shtepi publike e q… ihane… vene kujen e bejne Virgjereshen me p… jeshka ne goje e palle ne dore!
  Politika eshte kurve, ka thene nje nder baballaret me te shquar te saj Churchilli. Por kurre e ne asnje rrethane ai nuk e nxori Mbreterine e Bashkuar ne semafor , sic veproi politika shqiptare e ketyre 25 vjeteve te fundit me Atdheun tone te bukur
  Krim i shemtuar.
  Lukunia e puritaneve hidhet ne sulm. Secili e te gjithe bejme moral.
  Te gjithe bejme jo vetem prokurorin e gjykatesin, moralistin e te ndershmin sikur te ishte i vetmi rast i shemtuar e degjeneruar ne nje shtet ky degjnerimi eshte bere jo vetem mode por edhe menyre jetese, leve pasurimi, ballone shpetimi.
  Me mijera kilometra larg deri ketu ne Nju Jork vijne emra e bema ministrash e deputetesh, kryebashkiakesh e ish-kryekomunaresh qe per cdo sherbim publik qe e kane detyre ligjore, per cdo emerim apo shkollim, punesim apo gradim, promovim apo perkrahje kerkojne paga ne natyre apo me para ne dore e vetem ne euro. Nuk kane kohe as ti numerojne leket e shkreta.
  Cfare pergjegjesie mban Edi Rama per nje krybashkiak te degjeneruar si ky hamshori plak i Dibres!?
  Cfare pergjegjesie mban Ilir Meta per ish- drejtoreshen analfabete te Arsimit te Lushnjes qe u kap me dopjo PP apo per Eskobarin e Sarandes?
  Cfare pergjegjesie mban Sali Berisha per terakun Ylli Pango qe Gjykata prostitute po sa ai e nxori te virgjer!?
  Cfare faji ka Lulezim Basha per deputete e kryetar bashkie te PD-se qe ua lypin pjeshken por edhe kuleten Klodianave apo Franave… Dopjo PP ose ne P… te sames!
  As Rama, as Meta, as Berisha, as Basha nuk kane faj per ta… Ata nuk jane e nuk mund te behen Gardiane seksi e Roje krevatesh te cdo zyrtari te zgjedhur prej tyre….
  Secili mban pergjegjesi morale dhe ligjore per veprimet e tij!
  Ne flasim vetem per Gjykates e Prokurore te korruptuar por harrojme se kjo eshte vetem gjysma e se vertetes. Harrojme se shume prej tyre per nje post te tille kane paguar 100- 500 mije euro per ato karrike!
  Kujt !? Emertesave perkatese KLD-se , deputeteve e deri edhe Presidentit nepermjet nje lukunie sekseresh qe gjuajne si hienat cdo oferte per karrike e para, per p… jeshka e per sefa! PP- Ja – jo Partia e Punes, por partia e Pjeshkes dhe Parase ka mbreteruar e sundon Boten!
  Zanati me vjeter ne Bote! Ka mijera vjet qe Bota sillet e bie ne gjunje para tyre !
  Ekonomis e tregut nxjerr cdo gje ne treg
  Sic na thoshte ish- Presidenti i Meksikes miliarderi Luis Echeveria Alvarez ketu e 30 vjet perpara ne shtepine e tij ne Cuernavaca ” Ne kapitalizem nuk ka te bukur e te shemtuar, te trashe e te holle, te Cdo gje matet me para! Je aq i zoti, aq i bukur, aq i mencur sa para ke. Para me cdo mjet e me cdo rruge !”
  Si u siguruan votat e munguara per 2 presidentet e fundit te Republikes se Shqiperise Zoti Puritan!? Me vota te blera, me vota te trafikuara…
  Kur shitet e blihet, kur trafikohet deri edhe posti i Presidentit ai vend ka marre fund! Ka dale ne semafor ne pritje te klientit te radhes!
  Ky eshte faji madhor i politikes shqiptare dhe krereve te saj!
  Ketu ne Nju Jork dhe me teper ne Washington e ne Bruksel, ju siguroj edhe ne Beograd e ne Athine, ne Moske e ne Pekinin larget e dine me emer e mbiemer e deri ne hollesite me te vogla veset, virtutet, cenet, miresite e dobesite, bemat dhe poshtersite e cdo politikani e zyrtari te rendesishem shqiptar….
  Teknologjia ka arritur maja te paimagjinueshme vetem 10 vjet perpara. Po plaket cdo ore e cdo sekonde!
  Per publikun kjo. Po per institucionet speciale!?
  Jane te pakten 5- 10 vjet perpara!
  Puritanet e Tiranes bejne sikur nuk e dine!
  Te gjithe pergjojne te gjithe!
  Secili pergjon secilin.
  Dine per secilin prej nesh shume me teper se secili prej nesh di per vetveten!
  Dine edhe cka dime ne per vetveten… Dine edhe cfare dine e cfare thone te tjeret per secilin prej nesh.
  … Nuk dine vetem cka ata nuk duan as nuk kane interes te dine per secilin e ne te gjithe!
  Ndaj te mos bejme Puritanin dhe as te virgjerin
  Jemi ku jemi se jemi si jemi sepse te tille jemi…
  Vendi me i bukur ne Bote me nje popull qe lind e rritet mbi nje truall flori duke numeruar qindarkat per te shtyre ditet e muajt, ndersa nje grusht politikanesh e kusaresh te pa dine e iman hyjne ne politike si te mjere e behen milionere.
  Politika eshte bere mjeti dhe rruga me e lehte dhe me e shpejte per tu pasuruar dhe degjeneruar jo vetem veten e familjen, fisin e tarafin, por edhe shoqerine e shtetin ne teresi si ne Tirane edhe ne Prishtine, si ne Tetove edhe ne Malesi…
  Ndaj Reforma ne Drejtesi eshte nje emergjence Kombetare!
  Perndryshe, edhe do te jemi aty ku jemi sepse jemi si jemi, sepse jemi ata qe jemi!
  E ka thene shume qarte ketu e 150 vjet me pare nje nder baballaret e demokracise amerikane Abraham Linkolni ” Cdo popull ka qeverine qe meriton”!
  Nuk meritojme me shume…. Kenaquni shqiptare me
  p… Jeshka. Nuk ka me plasi peshku!
  Tani e tutje ka vetem plasi p…. jeshka!
  Hani p….jeshka, pini p… jeshka qe politika e politikanet, gjykatesit e prokuroret, Gjin Gjonet e Ylli Rakipet, Alekandender Frangajt e Adriatik Pallat, …. te hane rehat parate dhe pasurine tuaj, dhersen e gjakun tuaj, te sotmen e te ardhmen tuaj!
  Hajde p… jeshka me lesh!
  Hajde p… jeshka pa lesh!
  Paguan Paria e Tiranes….
  Qe tu kaj me kollaj pjeshken jo vetem te Nanes!
  Edhe Nanen e Nanes e te babes, memedheun e Atdheun tone te bukur!
  E Bukura e Dheut- Shqiperia ne semafor!

  Sent from my iPhone

  Reply to this comment
 3. Genti June 3, 08:24

  Mos ndoshta zheji ka pare nonje sekuence hard andej nga channel xxx me travestite,Ne shume portale flitet qe ko video ehte xhiruar nper zyrat e david cameron,servie+perverse si zheji i duhen klanit te frangajt…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*