Zidane feston 45-vjetorin në Greqi, prezanton edhe familjen

June 29, 2017 17:26

Zidane feston 45-vjetorin në Greqi, prezanton edhe familjen

Për të festuar përvjetorin e tij të 45-të, trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka vendosur të lundrojnë drejt Greqisë, bashkë me familjen.

Djemtë e tij, Luca, Enzo, Theo dhe Elyaz, morën mundësinë për të postuar disa fotografi të pushimeve të tyre në mes të Akropolit të Athinës dhe stadiumit olimpik, duke i hedhur ato në rrjetet sociale. Në foto shafqen Zinedine Zidane, gruaja e tij, Véronique, dhe djemtë, Enzo (22 vjeç), Luca (19 vjeç), Theo (15 vjeç) dhe Elyaz (11 vjeç).

 

June 29, 2017 17:26
Komento

1 Koment

  1. Spathiati June 29, 17:38

    Oh, Zidane eshte i “poshtert”!
    Akropolis eshte krijim i gjysherve te Beqirave dhe Idizajve te Rames !
    ha ha ha ha

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin