Zjarr gjigand në një fabrikë në autostradën Durrës-Tiranë

April 13, 2015 09:03

Zjarr gjigand në një fabrikë në autostradën Durrës-Tiranë

Një zjarr gjigand ka shpërthyer në autostradën Tiranë-Durrës.

Zjarri ka shpërthyer në një fabrike turke tapetesh.

Mendohet se ai është shkaktuar nga një shkëndijë elektrike.

Drejt vendit të ngjarjes kanë shkuar disa zjarrëfikëse.

Për momentin nuk dihet nëse nga zjarri ka viktima, ndërsa dyshohet se një person është asfiksuar.

April 13, 2015 09:03
Komento

1 Koment

  1. "Horri i Bulevardit" April 13, 16:06

    Shifni shitjet, ne qofte se me shitjet, nuk mbulon shpenzimet, shifni cfare lloj sigurimi ka, se po te kete patur sigurim te thjeshte dhe ne kohet e fundit e ka siguruar full-kasko, atehere zjarri eshte vene me qellim, nga pronari.
    Ne qofte se nuk jane keto qe kam shprehur me lart dhe biznesi ka patur sukses, atehere te investigohet, tek konkurentet.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*