Zjarr i frikshëm në Sauk/ Panik te qytetarët, flakët përparojnë me shpejtësi

September 15, 2020 21:42

Zjarr i frikshëm në Sauk/ Panik te qytetarët, flakët përparojnë me shpejtësi

Një zjarr i madh ka ndodhur në afërsi të TEG-ut, në zonën e Saukut në kryeqytet, shkaqet e rënies së të cilit nuk dihen akoma.

Zjarri ka marrë përmasa të frikshme në një kohë të shkurtër duke rrezikuar kështu edhe banesat në atë zonë.

Ndihet panik te qytetarët pasi akoma nuk ka ndërhyrje për fikjen e tij dhe flakët po përparojnë me shpejtësi.

h.b/ dita

September 15, 2020 21:42
Komento

1 Koment

  1. demo September 16, 05:43

    U djegsh o Karabullake
    Ty te rente tym e flake.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim