Zjarr i madh në Surrel, përfshihen nga flakët dy banesa

December 17, 2019 11:05

Zjarr i madh në Surrel, përfshihen nga flakët dy banesa

Dy banesa në Surrel, në periferi të Tiranës, janë përfshirë nga flakët paraditen e sotme.

Policia bën me dije se rreth orës 09:52 të kësaj të marte, në Surrel janë përfshirë nga flakët dy banesa ku si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Nga hetimet paraprake rezulton se zjarri ka qënë aksidental.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

j.l./ dita

December 17, 2019 11:05
Komento

4 Komente

 1. Hosteni December 17, 11:14

  Kujtova se mos kishte marre flake ai oxhaku 18 000 eurosh.

  Reply to this comment
 2. anticensurë25642654 December 17, 12:17

  na ruani liderin global a rajonal,se nuk e dimë akoma,nga ndonjë mynxyrë!
  se na mori lumi!!nuk do të kemi më korrupsion e nuk do të kemi më pamje fantastike të tij me brekushe e çorape të kuqe!
  surrelsa kujdes me votrat e zjarmit se do tju çojmë në hagë si terroristë antishqiptar!!bile do tiu denoncojë dhe erdogani për puç kundër vëllait të tij me gjysh!!

  Reply to this comment
 3. TT December 17, 12:23

  Aman brekushet e kumandarit se bunkerin nuk e gjen gje,mos ka filluar zjarri nga ai oxhaku I hapur 18 mije Euro I piktorit Tao Tao .

  Reply to this comment
 4. Miku December 17, 17:46

  Aman te keqen, njoftoni zjarrfiksat,larg qofte do ta dergoje Zahon ne cader, se nuk ka ku vete, i varferi nuk ka pare as per hotel.Ju lutem urgjent njoftoni z.Lleshaj.Please.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim