Zjarr materialeve zgjedhore edhe në Klos, militantët: Nuk ka zgjedhje pa PD-në

June 19, 2019 13:59

Zjarr materialeve zgjedhore edhe në Klos, militantët: Nuk ka zgjedhje pa PD-në

Militantët e PD-së u futën brenda ambienteve të KZAZ-së Nr. 17 në Klos duke hedhur materialet zgjedhore nga dritarja, ndërsa më pas u vendosën flakën nën thirrjet ‘Rama ik’, ‘nuk ka zgjedhje pa PD-në’. Policia nuk ka arritur që ti ndalojë militantët e opozitës.

e.t./dita

 

June 19, 2019 13:59
Komento

7 Komente

 1. prizem June 19, 14:43

  Talebanet ne aksionin e radhes…

  Reply to this comment
 2. Hajmeli June 19, 14:48

  Sa shume moterqira paska ketu ne Shqiperi mor burre??Ja dhe Klosi me bythqirat e vet dolen kunder vendit me mbrojt Esat Toptanet.

  Reply to this comment
 3. nje mik i vjeter June 19, 15:00

  zoti kryeminister nese nuk i fut ne burg keta kriminele te pd lsi-s jeni i mbaruar as 10 perqind te votave ske per te marre.Ndersa ketyre bagetive qe sulmuan kzaz-t e dogjen materialet qe jane gjalu e djersa jone beja ne ngarkim te shlyej demin e bere te nxjerrin grate e vajzat ne semafor qe tu behet himeni cope cope

  Reply to this comment
 4. fteri June 19, 16:31

  ore kokëlesh e tru shpërlarë të Klosit shqipëria nuk ndërtohet e zhvillohet me e mbi opinjonet tuaja nostlgjik kriminalë që keni djegur e vjedhur shqipërinë ,prapa kujtë shkoni ju ? prapa pd-së partisë regresive që mban rekordin e krimeve më të mëdha në shqipëri,kan derdhur lumej gjaku duke vrarë e terrorizuar popullin shqipëtar .Populli shqiptar nuk i ka harruar bëmat e krimet e Sali Berishës, Ilir Metës e Lulëzim Bashës që për paradoks po bëjnë djegëjen e matërialever zgjedhore të 30 qërshorit së bashku me ju si mercenar zogistë që jeni ,jeni të humbur…

  Reply to this comment
  • Fidel Kastro June 19, 17:27

   O fteri dhe ju rilindasit e tjere, Shqiperia nuk ndertohet duke vjedhur e duke u tallur Rama . Vendi ka zot , ka burra dhe se shpejti do te kuptoni se Rama e ju qe i vini pas jeni ne rrugen e gabuar.

   Reply to this comment
 5. Mali June 19, 19:03

  Nuk mund te flitet per demokraci per sa kohe dhunohen Institucionet.Qeveria duhet te vendos para pergjegjesis ligjore cdo person qe kryen vepra kriminale.Kushdo qofte pozite apo opozite.Kjo nuk eshte demokraci por anarshi,e frymezuar nga llumi i shoqerise.Me vepren 30-vjecare po themi “Ishim mire kur ishim keq”

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim