Zjarr në Bajram Curr, digjet kati i tretë i një pallati

December 7, 2017 11:12

Zjarr në Bajram Curr, digjet kati i tretë i një pallati

Një pallat është përfshirë nga flakët në qytetin e Bajram Currit.

Flakët kanë pushtuar të gjithë ndërtesën, ndërsa fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Zjarrfikësit vijojnë betejën me flakët, ndërsa kati i tretë i pallatit është djegur plotësisht.

Gazeta shqiptare ka siguruar dhe fotot e pallatit të djegur.

December 7, 2017 11:12
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*