Zjarr në bodrumin e pallatit, humb jetën roja i parkingut

Redaksia Online February 5, 2013 12:23

Zjarr në bodrumin e pallatit, humb jetën roja i parkingut

Një zjarr i rënë rreth mesditës në zonën e “Ali Demit”, në Tiranë, i ka shkaktuar vdekjen një personi. Ngjarja ka ndodhur në bodrumin e një pallati të ri, në afërsi të urës së Shkozës.

Viktima mësohet të jetë Alfred Mersuli, 47-vjeç, roje parkingu i kompleksit të pallateve ku ndodhur tragjedia.

Policia dyshon se zjarri mund të ketë ardhur si pasojë e ndonjë ngrohëseje apo bombole gazi, që roja kishte ndezur për të ngrohur. Aktualisht, në vendin e ngjarjes ndodhet forca të shumta zjarrfikësesh dhe policie.

Redaksia Online February 5, 2013 12:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*