Zjarr në një zonë me pisha në Pezë

July 27, 2016 16:05

Zjarr në një zonë me pisha në Pezë

Flakët e zjarrit kanë përfshirë një sipërfaqe me pisha në zonën e Pezës. Nuk dihet ende nëse zjarri është i qëllimshëm apo për shkaqe natyrore.

Drejtori i Shërbimit Zjarrfikës, Shkëlqim Goxhaj ka deklaruar se po bëjmë gjithçka për të vënë nën kontroll flakët, pasi forcat zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e zjarrit.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar 4 ekipe të zjarrfikëses dhe një helikopter i ushtrisë.

July 27, 2016 16:05
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*