Zjarr në Parkun Kombëtar të Thethit

September 11, 2018 18:56

Zjarr në Parkun Kombëtar të Thethit

Një zjarr ka rënë në Parkun Kombëtar të Thethit.

Dyshimet e para flasin për një zjarrvënie të qëllimshme.

Në vendngjarje kanë shkuar punonjësit e zjarrfikëseve dhe ata të zonave të mbrojtura që po tentojnë të shuajnë flakët.

Mësohet se zjarri ka rënë një orë më parë.

l.h/ dita

September 11, 2018 18:56
Komento

1 Koment

  1. santiago September 11, 19:09

    filloi Sali Karaxhici te djegi Shqiperine

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*