Zjarr në Presidencë, dy zjarrfikëse në vendngjarje

September 2, 2016 21:57

Zjarr në Presidencë, dy zjarrfikëse në vendngjarje

Një zjarr ka rënë në Presidencë edhe pse rreziku i përhapjes së flakëve ka qenë i vogël.

Për shkak të rëndësisë së godinës, në vendngjarje kanë shkuar menjëherë dy zjarrfikëse të cilat kanë verifikuar ngjarjen.

Mediat raportojnë se paraprakisht dyshohet se shkak është një shkëndijë elektrike.

September 2, 2016 21:57
Komento

9 Komente

 1. vasili September 2, 22:07

  Cfare humori!
  Presidenca ka vite qe eshte shkrumuar,nga i derguari i shqupit.

  Reply to this comment
 2. Peoples September 2, 22:14

  Ha ha ha u dogje me gjithe tespie plakuMere ,plaku Jari u dogje .,Shkrumb te behesh te behesh me gjithe stafin tend partiak.Ti s’je i gjithe SHQIPETAREVE,

  Reply to this comment
 3. Peoples September 2, 22:21

  Ha ha ha u dogje plaku Mere Jari me mustaqe me gjithe tespie me gjithe ata partiak qe te rrethojne,Ti s’je i gjithe Shqipetareve.Me mire pa ty

  Reply to this comment
 4. Dr. Mortis September 2, 23:40

  Ketu ka tradheti burrrra

  Reply to this comment
 5. alphade September 3, 09:42

  Me mire zjarri te kishte djegur presidentin se sa kolltu-
  kun ! Shqiperia dhe shqiptaret do kishin shpetuar nga
  ky kapter i neveritshem i Sali Vicidolit ……!!!!

  Reply to this comment
 6. alphade September 3, 13:44

  Do te kishte qene nje milion here te kishte djegur kapte-
  rin e Sali Vicidolit se sa kolltukun ! Sepse kolltuku ishte
  pasuri e popullit ,ndersa presidenti eshte vetem prone e
  Saliut !!!!

  Reply to this comment
 7. alphade September 3, 18:40

  Cunat e dites pse nuk i botoni komentet e mia ?
  Ka ndonje gje qe nuk shkon ? ———FLM —–!!!

  Reply to this comment
 8. Plaku i mocem September 3, 20:31

  Sa komente nuk kini botuar,apo sa nga ato kini botuar?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Tirana Bank