Zjarr i fuqishëm në Sarandë, përfshihen nga flakët 3 automjete

October 27, 2017 09:50

Zjarr i fuqishëm në Sarandë, përfshihen nga flakët 3 automjete

Tre automjete janë djegur sot në orët e para të mëngjesit, në fshatin Gjashtë të Sarandës.

Të tre automjetet janë shkrumbuar plotësisht. Fillimisht është djegur një makinë, më pas flakët e zjarrit janë përhapur duke djegur edhe dy të tjera.

Makinat kanë qenë të parkuara jashtë servisit në pronësi të personit me iniciale K.B.

Burimet policore bëjnë më dije se zjarri mund të jetë shkaktuar për shkaqe elektrike në njërin mjet dhe më pas flakët e zjarrit janë përhapur edhe në dy mjetet e tjera.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të rënies së zjarrit/ dita.

October 27, 2017 09:50
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*