Zjarrfikësit shpëtojnë të moshuarën. Kërcënonte se do të hidhej nga ballkoni

April 28, 2016 18:23

Zjarrfikësit shpëtojnë të moshuarën. Kërcënonte se do të hidhej nga ballkoni

Një grua e moshuar tentoi të hidhej sot pasdite, rreth orës 17, nga banesa e saj në rr. “Albanopoli”, pranë Spitalit Ushtarak në Tiranë.

Në vendngjarje shkuan menjëherë forcat zjarrfikëse dhe ato të Rendit, të cilat bënë të mundur shpëtimin e saj.

Me mbërritjen në vendngjarje, një oficer i forcave zjarrfikëse u ngjit në të dhe e largoi prej andej. Nuk dihen arsyet që e çuan të moshuarën drejt një akti të tillë.

April 28, 2016 18:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*