Zjarri i merr jetën dy vëllezërve 10 dhe 13 vjeç

June 15, 2018 22:34

Zjarri i merr jetën dy vëllezërve 10 dhe 13 vjeç

 

Një zjarr i rëndë ka përfshirë një banesë mëngjesin e së premtes rreth orës 04:00 në qytetin Messina në Itali.

Nga ngjarja e rëndë kanë humbur jetën dy vëllezër 10 dhe 13 vjeç.

Kanë qenë komshinjtë ata që kanë njoftuar shërbimet zjarrfikëse dhe policinë. Ata kanë parë që banesa e fqinjëve të tyre po nxirrte tym dhe kanë njoftuar menjëherë autoritetet përkatëse.

Në banesë ndodheshin prindërit e vëllezërve që humbën jetën dhe dy fëmijë të tjerë, të cilët fatmirësisht nuk kanë pësuar asnjë lëndim.

l.h/ dita

June 15, 2018 22:34
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*