Zjarri në spitalin Amerikan, shkon në 4 numri i viktimave

July 27, 2016 18:09

Zjarri në spitalin Amerikan, shkon në 4 numri i viktimave

Pasditen e së mërkurës ndërroi jetë në spital Dashamir Saraçi, pacienti i hemodializës në Spitalin Amerikan që u sulmua me benzinë nga një tjetër pacient.

Dashamir Saraçi kishte pësuar djegie shumë të rënda nga flakët dhe dy ditë pas ngjarjes nuk mundi të mbijetojë.

Vdekja e tij e çon në katër numrin e viktimave, ndërkohë dëshmitë e pacientëve dhe personelit tregojnë se protagonistët e kësaj historie nuk kishin patur mosmarrëveshje dhe konflikte të mëparshme.

July 27, 2016 18:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?