Zjarri shkrumbon banesën në Lushnje

June 13, 2019 15:13

Zjarri shkrumbon banesën në Lushnje

Një banesë në qytetin e Lushnjes është shkrumbuar nga zjarri, pasi flakët kanë përfshirë të gjithë apartamentin në katin e pestë të një pallati.

Shërbimet zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për lokalizimin e zjarrit dhe shmangien e përhapjes së flakëve te banesat e  tjera.

Fatmirësisht në momentin e ngjarjes nuk ka pasur njeri në banesë.

 

b.b/dita

June 13, 2019 15:13
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*