“Zogu i Tiranës” e pranon që është biseksual?

February 6, 2016 11:39

“Zogu i Tiranës” e pranon që është biseksual?

Nuk është hera e parë kur gazetari Hermes Nika, i njohur edhe si ‘Zogu i Tiranës’, komentohet për prirjet e tij seksuale.

Para disa vitesh u tha se ai është homoseksual, madje Panorama publikoi një koment të tij se është i dashuruar me një mashkull.

Megjithatë vetë ai i mohoi këto zëra, kur u shfaq me të fejuarën në ekran.

Por një faqe, e quajtur ‘Demaskime shqiptare’, pretendon se ka përgjuar një bisedë, ku Hermes Nika pranon se është biseksual.

Biseda është kryer në anglisht, ndërkohë që nuk dihet autenciteti i këtij pretendimi, pavarësisht se është publikuar nga shumë portale dhe nga Bluetooth.

February 6, 2016 11:39
Komento

1 Koment

  1. ben mehilli February 6, 13:01

    or bir,e ke te shkruar ne balle qe je bythqire.mos u mundo te fshihesh,por gezoje jeten keshtu sic te ka bere zoti.hapi kembet e shterngo dhembet bir i babes-o,themi ne.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*