Inaugurimi i xhamisë, pëllumbi ulet në kokën e Erdoganit, ironi në ueb (VIDEO)

August 16, 2015 18:10

Inaugurimi i xhamisë, pëllumbi ulet në kokën e Erdoganit, ironi në ueb (VIDEO)

Presidenti i Turqisë, Recep Taiyyp Erdogan, ka qenë i pranishëm në inaugurimin e një xhamie.

Por, ngjarja nuk ka shkuara si duhet, kur të gjithë po hidhnin nga një pëllumb në ajër.

Pëllumbi që hodhi Erdogani, u kthye dhe iu ul atij në ballë.

Sidoqoftë, ai nuk e hoqi, por lejoi që shpendi të largohet vet.

Pamjet kanë bërë xhiron e rrjeteve sociale, duke nxitur komentet ironike të përdoruesve

 

 

 

August 16, 2015 18:10
Komento

8 Komente

 1. Arben August 16, 19:19

  PAQJA U TAKON MUSLIMANEVE.

  ELHAM DULLILLAH.

  Reply to this comment
 2. daku August 16, 19:57

  Shkruani “Video” dhe ne video eshte filmuar foto. Kishit lene vetem foton dhe nuk kishit pse me u lodh me fut edhe videon.

  Reply to this comment
 3. Ajaxs August 16, 21:07

  Pellumbi mbi koke te Erdoganit mund te jete lajm i mire ose lajm i keq per Erdogan. Koha do na e tregoje.

  Reply to this comment
 4. Mollosi August 16, 21:17

  Sikur t’i ja bente nje glace ne koke…

  Reply to this comment
 5. asnjeanesi August 16, 23:08

  Paqen do ta gjejne myslymanet , kur te shuhen te gjithe duke u vrare me njeri tjetrin , siç po bejne , shiite me synite . More vesh , turku Arben?

  Reply to this comment
 6. sulo permeti August 17, 22:51

  Pellumbi simbolizon paqen,butesine,dhe urtesine.Pellumbi e ka ndeshku katilin, duke i bere glasen ne koke,si nje memorie per krimet dhe bemat e ketij njeriu.

  Reply to this comment
 7. sulo permeti August 17, 22:51

  Pellumbi simbolizon paqen,butesine,dhe urtesine.Pellumbi e ka ndeshku katilin, duke i bere glasen ne koke,si nje memorie per krimet dhe bemat e ketij njeriu.

  Reply to this comment
 8. sulo permeti August 17, 22:51

  Pellumbi simbolizon paqen,butesine,dhe urtesine.Pellumbi e ka ndeshku katilin, duke i bere glasen ne koke,si nje memorie per krimet dhe bemat e ketij njeriu.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim