Zot, çoje pranë familjes këtë njeri

July 20, 2014 12:40

Zot, çoje pranë familjes këtë njeri

SMS në DITA

Në 0689073730

Në emër të zotit të drejtësisë, Allahut, lirojeni Mulosmanin të shkojë pranë familjes. Kurrë s’e kam njof, por duke lexuar gazetën më mbushen sytë me lot kur e lexoj, më vjen keq për të, sinqerisht. Jam lexues i rregullt i gazetës Dita. Kam ballkonin përballë me kishën e Shna Ndout dhe lutem çdo mëngjes: “O Zot, çoje pranë gocave këtë njeri!”

July 20, 2014 12:40
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*