Zyrtare/ Ja kush do të jetë trajneri i ri i skuadrës së Partizanit

July 22, 2017 13:13

Zyrtare/ Ja kush do të jetë trajneri i ri i skuadrës së Partizanit

Ashtu siç ishte raportuar prej disa ditësh, trajneri i ri i Partizanit është Mark Iuliano. Italiani është zyrtarizuar nga klubi nëpërmjet një postimi në faqen e “Facebook”-ut, ku njofton se prezantimi i tij do të bëhet të mërkurën.

“TE MERKUREN, KLUBI PREZANTON TRAJNERIN E RI PER SEZONIN 2017 – 2018

. Në një konferencë për shtyp, e cila do të organizohet paraditen e së mërkurës në ambientet e klubit, datë 26 korrik, ora 11:00, Mark Iuliano dhe ndihmësi i tij Alexandro Dossena do të prezantohen zyrtarisht përpara medieve”, – shkruhet në postimin përkatës.

Iuliano është zgjedhur nga drejtori i përgjithshëm i “Demave të kuq”, Luciano Moggi, i cili ka marrë gjithçka përsipër për të ndërtuar një Partizanin të fortë për sezonin e ardhshëm futbollistik.

July 22, 2017 13:13
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim