Zyrtare: Milani shkarkon trajnerin Giampaolo

October 8, 2019 20:25

Zyrtare: Milani shkarkon trajnerin Giampaolo

Marco Giampaolo nuk është më trajneri i Milanit.

Lajmi u zyrtarizua mbrëmjen e së martës me anë të një komunikate nga klubi kuqezi, por tifozët e kishin të qartë që një ditë më parë se trajneri do të shkarkohej.

Aventura e Giampaolos me Milanin zgjati fare pak, vetëm 7 ndeshje në Serinë A, ku grumbulloi 9 pikë pas 3 fitoreve dhe 4 humbjeve.

Vendin e Marco Giampaolos do ta zërë Stefano Pioli.

 

l.h/ dita

October 8, 2019 20:25
Komento

1 Koment

 1. anticensurë25642654 October 9, 16:03

  “Zyrtare: Milani shkarkon trajnerin Giampaolo”
  mooooooooooos mor se na palsi kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!
  si more nuk keni zëmër dhe e thoni kaq troç”zyrtare”!!
  të na kishit lënë ndonjë shpresë sado të vogël,por ju i bini n’spat bythës me shkrime të tilla!!
  ju qofshi o të pashpirt!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim