Zyrtare, një tjetër lojtar ikën nga Kukësi

August 6, 2019 13:06

Zyrtare, një tjetër lojtar ikën nga Kukësi

Prej disa ditësh, Stivi Frashëri i ka dhënë lamtumirën Kukësit. Por klubi e zyrtarizoi largimin e tij këtë të martë.

Frashëri ka qenë i pari që e ka dhënë një lajm për largimin e tij dhe flitet se do të transferohet te Teuta.

Shtatlarti luajti 62 ndeshje me Kukësin në të gjithë kompeticionet në dy sezonet e fundit.

Njoftimi i plotë i klubit:

“FK Kukësi informon se marrëveshja mes portierit Stivi Frashëri dhe Klubit tonë ka përfunduar.

Shtatlarti, i cili ka mbrojtur portën e nën-kampionëve në 62 ndeshje në të gjitha kompeticionet, gjatë dy sezoneve më skuadrën tonë arriti të fitonte Kupën e Shqipërisë.

Klubi dëshiron të falenderojë Stivi Frashërin për kontributin e dhënë dhe i uron njëkohësisht suksese të mëtejshme në karrierën e tij sportive”.

 

 

b.b/dita

August 6, 2019 13:06
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*