Zyrtare: Skënder Gega trajneri i ri i Kukësit

July 30, 2020 19:36

Zyrtare: Skënder Gega trajneri i ri i Kukësit

Klubi i Kukësit njofton se trajneri i ri i skuadrës, do të jetë Skënder Gega, pasi palët kanë arritur ditën e sotme akordin.

Prezantimi i trajnerit të ri, do të bëhet ditën e hënë në sallën e konferencave në stadiumin “Air Albania”, në orën 11:00.

“Klubi i uron mirëseardhjen trajnerit Gega dhe suksese me ekipin tonë!”, thuhet në reagim.

 

l.h/ dita

July 30, 2020 19:36
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim